Christopher Dark MAYbe Blackness

Christopher Dark MAYbe Blackness

  Бренд: Christopher Dark

  Пол: Для женщин
  Тип аромата: древесные, цветочные
  Начальная нота: Груша, Нероли, Розовый перец
  Нота сердца: Жасмин, Кофе
  Конечная нота: Ваниль, Кедр, Пачули
  Страна: Польша

  Стойкость
  Шлейф
  Оценка редакции
  3.7

  Глубокий и таинственный аромат, который перенесет Вас в мир реальных эмоций. Сочетание красоты, силы и чувственности. Откройте новую себя с ароматом Blackness.

  Ароматы, похожие на Christopher Dark MAYbe Blackness

  9 отзывов

  1. Запах очень приятный. Стойкий. Похож на Victis women от Christopher Dark. Она у меня есть, могу сказать, очень похожи. Вроде бы это копия Paco Rabanne Olympea.
   Стойкость на одежде очень приличная. Более чем. Сутки прошли, а свитер пахнет и достаточно сильно. Рекомендую.

  2. Ирина, вы ошиблись, это ни в коем случае не Олимпия. Это клон YSL black opıum. Дополню вас, чтобы не вводить людей в заблуждение)

  3. З чорним опіумом Лорана не доводилося мати справи, АЛЕ я старовинний поціновувач lalique le parfume що теж має мій улюблений рожевий перець в нотах і ваніль, тому відчула значну спорідненість хоч і не ідентичність цих композицій…. Настрій подібний. Вдома навіть дістала понюхати обидва поряд…. Не однакові, та мають цю спільну значну м’яку пряну таку пустельну пудрову суху чи висушену для мене приємну основу і забарвлення. Радію такому гідному аромату. Добре коли з часом вчишся відслідковувати улюблені ноти і вони підтверджуються при покупці.
   За стійкість і шлейф поки нічого не скажу але перше враження про якість позитивне.
   Повністю згодна з рекомендаціями магазину взимку давати парфумам зігрітися після отримання, бо з вулиці вони ще не готові показатися, тому відкриваю роблю перші пшики не нюхаючи особливо, а от вже за пару годинок вони підігріваються до кімнатної температури і в основному стають впізнаваними основи композиції навіть у таких більш ніж доступних по ціні варіантів. Доставка без питань! Дякую!

  4. Мне очень похожи на Black Opium Floral Shock от Ив Сэн Лоран.На холодное время хода.Очень богатый аромат.

  5. Дійсно схожий на black opium, але не копія. Пахне приємно, відчувається кава , жасмин, ваніль. Не дуже стійкі, подругам подобається запах.

  6. Брала наугад) Угадала)
   Замечательная водичка) На мне раскрывается смесью хорошего алкоголя и кофе (горького шоколада) с остаточными нотками ванили. Да, стойкость на пару часов, но за такую цену — просто отлично!)
   Наверное, моя новая любовь)

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Back to top button